Dnia 10 kwietnia 2024 roku odbył się szkolny konkurs czytelniczy „Czytam, więc jestem”. Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie testu dotyczącego treści utworu Gustawa Flauberta „Pani Bovary”. Do rywalizacji przystąpiło 20. uczniów. Jury w składzie: p. Renata Dzierzgowska oraz p. Agnieszka Pokora po sprawdzeniu prac konkursowych przyznało: I miejsce Julii Prusinowskiej kl. IIID, II miejsce Gabrieli Andrzejewskiej kl. IC, III miejsce Julii Krzyżek kl. IIC.

Wyróżnienia: Paulinie Kasprzak kl. IC, Agnieszce Fiergielewskiej kl. Ii, Oliwii Lisiewskiej kl. IC. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22.05.2024r. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym. Dziękujemy bibliotece szkolnej za pomoc w organizacji konkursu.