28 maja (wtorek) odbyło się rozstrzygnięcie i wystawa prac XXIX Konkursu Plastycznego „Miejsce urodzenia”. Tegorocznym tematem prac była - mała architektura sakralna. Prace naszych uczniów zostały docenione przez szanowne grono jury. Uczennica Olga Szymańczyk z klasy 1I zdobyła II miejsce w kategorii 15-17 lat (opiekun: p. Natalia Serafin) a praca Kacpra Szymona Deptuły z klasy 2C1 (opiekun: p. Paulina Szczerbo-Sawicka) została wyróżniona w kategorii 15-17 lat. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania ciekawego wykładu na temat regionalnej architektury sakralnej oraz obejrzenia wszystkich nagrodzonych prac. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich opiekunom i zapraszamy do zapoznania się z pracami uczniów.