Dnia 15.02.2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Walentynki to przede wszystkim święto miłości, przyjaźni i idealny pretekst do wspólnej zabawy. Dzień Zakochanych obchodzą nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież. Celebrowanie więzi ,  nauka okazywania uczuć i emocji to ważny element edukacji na każdym etapie rozwoju młodego człowieka. Dzień ten, wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości.

Co roku staramy się, aby był on  wyjątkowy. Koloru czerwonego, serduszek , muzycznych życzeń oraz dobrej zabawy nie zabrakło w Dniu Zakochanych. Na uczniów czekała niespodzianka - walentynkowa fotobudka. Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym, a szkolne korytarze i drzwi klasowe udekorowano różnymi, czerwonymi serduszkami. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.