W piątek 5 stycznia 2024 roku zakończyła się trwająca w naszej szkole od 4 grudnia 2023 roku akcja „Paczuszka dla Maluszka". To bożonarodzeniowa akcja charytatywna, której adresatami są wychowankowie domów dziecka, domów samotnej matki oraz hospicjów. Dzięki hojności i otwartości serc zebraliśmy artykuły higieniczne oraz słodycze dla podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Niegowie. Wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły dziękujemy za zaangażowanie w akcję. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jacka Szlachetki za zainicjowanie akcji oraz dostarczenie darów do Niegowa. Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu: p. Dorota Drężek oraz p. Małgorzata Świderska przy współpracy z p. Beatą Michalak.