W czwartek 14.12.2023 roku, w naszej szkole gościliśmy wykładowców z Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. W spotkaniu zorganizowanym w ramach doradztwa zawodowego, uczestniczyli uczniowie klas czwartych. Ofertę edukacyjną uczelni oraz zasady rekrutacji krok po kroku omówił Pan Igor Skrodzki. Maturzyści wysłuchali także interesującego wykładu na temat „Ziół w domowej apteczce”, który poprowadziła Pani dr inż. Jolanta Puczel.

Wszystkie informacje przedstawione na spotkaniu mają na celu pomoc uczniom w planowaniu swojej dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Serdecznie dziękuję Dyrekcji szkoły, wychowawcom, nauczycielom za pomoc w organizacji spotkania, a także uczniom za czynny udział.

Małgorzata Mierzejewska - organizator spotkania