W środę 29.11.2023r w Hali Widowiskowo – Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Średnich w halowej piłce nożnej w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie: (dziewczęta: Dumała Maja, Oleszczak Klaudia, Karczewska Zuzanna, Budna Maja, Wróblewska Julia, Sadurska  Lena, Romanowska Julia, Bartkowicz Natalia), (chłopcy: Borkowski Aleksander, Ciecierski Kacper, Subczyński Brajan, Olszewski Igor, Borowiecki Dominik, Stolarczyk Karol, Stolarczyk Szymon, Dzierzgowski Bartosz, Dębek Karol, Zaręba Franciszek, Mieczkowski Konrad, Roman Mateusz).

Obydwie drużyny stanęły na podium, zajmując drugie miejsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, duchowi walki i poświęceniu uczniowie i uczennice III LO odnieśli sukces. Opiekunem drużyn była p. Renata Gadzała. Serdecznie gratulujemy.