W środę, 22 listopada 2023 roku, w Zespole Szkół Nr 3 w Ostrołęce, rozegrany został Międzyszkolny Turniej Koszykówki. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Mielnicki, Kacper Kubasiński, Jakub Szewczyk, Ziemowit Karlak, Kamil Tyszka, Kacper Grabowski, Szymon Prusaczyk, Michał Ciak, Maciej Cichowski, Szymon Drężek, Jakub Pintera zagrali rewelacyjne spotkania z uczniami innych ostrołęckich szkół.

Walczyli z poświęceniem o każdy punkt, udowadniając, że są wymagającym przeciwnikiem. Ich zaangażowanie, determinacja i ogromne poświęcenie pozwoliło wygrać trzy mecze i ponieść tylko jedną minimalną porażkę, co dało naszej szkole drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Postawa chłopców w czasie turnieju zasługuje na podziw i uznanie. Gratulujemy sukcesu. Opiekunem drużyny na zawodach była p. Małgorzata Mierzejewska.