14 września uczniowie z klas IVB, IVC, IVE i IVF wzięli udział w Warszawskim Salonie Maturzystów - Perspektywy 2023, ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej, która odbyła się w gmachu Politechniki Warszawskiej. Młodzież miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni z całej Polski, zwiedzić przygotowane stoiska oraz porozmawiać z przedstawicielami i studentami uczelni. Uczniowie dowiedzieli się jakie zasady rekrutacji obowiązują na interesujące ich kierunki studiów, a chętne osoby mogły skorzystać z pomocy doradcy zawodowego.

Zdobyte informacje na pewno pomogą młodzieży podjąć właściwą decyzję odnośnie wyboru odpowiedniego kierunku studiów.

Podczas wyjazdu opiekę nad uczniami sprawowały: p. Małgorzata Alomar, p. Aldona Skała, p. Agnieszka Łada, p. Dorota Drężek