Spieszymy poinformować, że do 6 września 2023 trwają zapisy na „Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce. Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły udziału w akcji.  “Koduj z Gigantami: W krainie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja!

• Termin: 9-10 września oraz 16-17 września
  • Miejsce: ul. Starosty Kosa 4 (I piętro), Ostrołęka

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tych lekcjach mogą dokonać rejestracji poprzez stronę: www.kodujzgigantami.pl.

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 8 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Akcję honorowym patronatem wspiera Prezydent Miasta Ostrołęka.