Zespół w składzie: Natalia Gałenza, Patrycja Kupis, Oskar Ostrowski oraz Ziemowit Karlak wywalczyli drugie miejsce w Rejonowych Mistrzostwach PCK z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie poza wiedzą teoretyczną o zasadach udzielania pomocy poszkodowanym oraz znajomości działalności Polskiego Czerwonego Krzyża musieli wykazać się także umiejętnościami udzielenia pomocy w stanie zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego. Uczniów do zawodów przygotowywała nauczycielka biologii p. dr Paulina Szczerbo-Sawicka. Dziękujemy p. dr Dorocie Czyż Dyrekcji Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego za umożliwienie skorzystania z profesjonalnej pracowni i fantomów do nauki pierwszej pomocy.

Naszym uczniom gratulujemy sukcesu. W III LO z pewnością można czuć się bezpiecznie!!!