Czy wiesz, że co 40 minut ktoś w Polsce otrzymuje diagnozę-nowotwór krwi? Jeden na pięciu polskich pacjentów wciąż nie znajduje zgodnego dawcy szpiku? Nie bądźmy obojętni, bo każdy z nas może być dla kogoś szansą na życie. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, wspólnie we współpracy z fundacją DKMS organizujemy w naszej szkole tydzień Dawcy szpiku. W trakcie tych kilku dni, od 17.04.2023 do 19.04.2023r., w godzinach od 9:00- 13:00 będzie możliwość rejestracji w bazie dawców fundacji DKMS.

Oprócz tego zainteresowani będą mieli możliwość zapoznania się z procedurami związanymi z pobraniem szpiku, a dla wątpiących i bojących się rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z rejestracją jako potencjalny dawca szpiku. Już dziś przyłącz się do walki z nowotworami krwi, a za kilka miesięcy może okaże się, że dzięki Tobie ktoś otrzyma szansę na życie. Wspólnie uzyskajmy status „Szkoły z życiem”. Zbierzcie swój Team i wejdźcie do gry o ludzkie życie! Do zobaczenia!