Dnia 21.11.2022 r. w naszej szkole zorganizowany został konkurs wiedzy pn: „Palenie szkodzi zdrowiu”. Jego celem było zwrócenie uwagi młodzieży na negatywny wpływ palenia papierosów na zdrowie człowieka. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 44 pytań, wykazując się szeroką wiedzą odnośnie szkodliwości substancji zawartych w papierosach.  Osoby, które uzyskały najlepsze wyniki to: I miejsce – Amelia Zadrożna- kl. IC, II miejsce –Emilia Klimek –kl. IF, III miejsce ex aequo: Maja Żebrowska– kl. IF, Zuzanna Mazurkiewicz- kl. I F.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć. Organizatorzy p. Dorota Drężek, p. Dorota Pierzchała.