W najbliższy piątek, 9 grudnia, odbędzie się kolejna Loteria Mikołajkowa w naszej szkole. Startujemy o 8.50. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji organizowanej przez SU. W programie: duża oraz mała loteria (do wylosowania liczne świąteczne gadżety, T-shirty oraz wiele innych), sprzedaż ciast przygotowanych przez naszych uczniów oraz jak co roku punktem kulminacyjnym będzie licytacja licznych bonów podarunkowych, certyfikatów indywidulanych, klasowych, zwalniających z niezapowiedzianych kartkówek oraz odpowiedzi ustnych w wybranym dniu.

Równocześnie prowadzony będzie konkurs na największą ilość osób w klasie, ubranych świątecznie (sweterek z Mikołajem itp.) lub w kolorze czerwonym i/lub zielonym. Regulamin konkursu na fb/Instagramie szkoły. Serdecznie zapraszamy do śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych.