19 maja nasza uczennica Karolina Krajanowska otrzymała nagrodę Srebrnego Wilka za udział w Olimpiadzie „Zwolnieni Z Teorii”. Zespołowy projekt CHEMEO był najlepszym z kategorii edukacja-technologia. Jest to ogromne wyróżnienie. W całej Olimpiadzie było aż 1056 projektów, a ich projekt poprało 36 tysięcy osób. CHEMEO to świetna aplikacja pomocna w nauce chemii. Dzięki niej znajdziecie w jednym miejscu wszystkie przydatne informacje - tablice chemiczne, teorię, przeróżne narzędzia, m.in. kalkulatory, modele 3D i wiele, wiele innych.

Aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy zgłębiają chemię na każdym poziomie - od podstawowego do olimpijskiego. Jest zatem odpowiednia dla uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także studentów i studentek.

Aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepie Play: pobierz chemeo