W dniu 09.09.2019 odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Cieszymy się, że szeregi zostały zasilone przez nowych uczniów, głównie klas pierwszych. Podczas zebrania omówiliśmy plan pracy na rok szkolny, poruszyliśmy kwestie wyborów do młodzieżowej Rady Miasta a także na przewodniczącego SU w III LO. Podziękowaliśmy również Alicji Zembrzyckiej za pełnienie obowiązków gospodarza szkoły oraz  wieloletnią pracę na rzecz całej społeczności uczniowskiej.

Gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do Samorządu to serdecznie zapraszamy, każdy pomysł i para rąk do pracy mile widziane.

Pragniemy poinformować, iż do 17 września można zgłaszać swoją kandydaturę na przewodniczącego szkoły do Pani Anny Gawrych. Szczegółowy harmonogram wyborów przedstawimy w późniejszym terminie.

U progu nowego roku szkolnego dyrekcji, wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy  twórczej energii zarówno w pracy pedagogicznej, jak i uczniowskiej. Niech nowy rok szkolny przyniesie same sukcesy naukowe i wychowawcze.