Dnia 6 maja 2020 roku w naszej szkole zorganizowany został online konkurs wiedzy „Nie dla narkotyków i dopalaczy”. Jego celem było zwrócenie uwagi młodzieży na groźne skutki zażywania narkotyków i dopalaczy dla  zdrowia i życia człowieka oraz promowanie  zdrowego stylu życia. W konkursie wzięło udział 17 uczniów, którzy rozwiązując test składający się z 41 pytań, wykazali się szeroką wiedzą odnośnie szkodliwości substancji psychoaktywnych.

3 osoby, które zdobyły największą ilość punktów to:  Laura Wróblewska-kl. IDp, Dżesika Szymczyk–kl. IIH, Filip Dziełak–kl. IDp.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć. Organizatorzy p. Dorota Drężek, p. Justyna Konopka.