Znamy laureatów trzeciej edycji konkursu na „Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020” organizowanego przez Samorząd Mazowsza. Spośród nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym opiekowali się stypendystami marszałka, wybrano 36 najlepszych. Wśród nagrodzonych znalazła się nauczycielka naszego liceum Pani Ewa Niewiarowska.

Do trzeciej edycji konkursu „Opiekun stypendysty 2019/2020” samorząd Mazowsza zaprosił nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach dwóch programów stypendialnych samorządu Mazowsza („Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”) w ubiegłym roku szkolnym.

Foto: eostroleka.pl