Dnia 21 listopada 2019 roku w ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia w naszej szkole zorganizowany został konkurs wiedzy „Palenie szkodzi zdrowiu”. Jego celem było zwrócenie uwagi młodzieży na negatywne skutki palenia tytoniu oraz promowanie zdrowego stylu życia. W konkursie wzięło udział 26 uczniów, którzy wykazali się szeroką wiedzą odnośnie szkodliwości palenia, rozwiązując test składając się z 42 pytań, a  najwięcej punktów zdobyli:

I miejsce -   Wiktoria Osowiecka (kl. 1D1P )
II miejsce -  Angelina Staszewska (kl. 1CP)
III miejsce - Gabriela Trybuła (kl. 1D1P), Laura Wróblewska (kl. 1DP), Natalia Nowicka (1DP)

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć. Organizatorzy p. Dorota Drężek, p. Dorota Pierzchała.