Wędrówka po szkole

Zapraszamy

Chór Ars Longa

Srebrny kamerton dla chóru Ars Longa

Festiwal Nauki

Coroczny Festiwal Nauki w III LO

W dniu 17 września 2020 roku odbyło się pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym. Powołaliśmy na nim nowych członków, głównie z klas pierwszych, a także podzieliliśmy nasz zespół na dwie sekcje: dekoracyjną oraz informacyjną. Ustaliliśmy, że rolę przewodniczącego szkoły nadal pełnić będzie Jakub Gąska z klasy 3H, a jego zastępcą zostanie Alicja Zembrzucka z klasy 2D. Analiza naszych zeszłorocznych poczynań́ pozwoliła nam na dopracowanie programu działania. Wspólna burza mózgów zrodziła wiele ciekawych pomysłów, które już̇ wkrótce urozmaicą życie naszej szkolnej społeczności.

Egzaminy maturalne w terminie poprawkowym odbędą się w szkole 8 września 2020 roku (wtorek) o godzinie 14.00

Przydział sal zamieszczony jest w gablocie przy pokoju wicedyrektorów.

 

 

Informujemy, że 2 września 2020 roku Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie rozpoczyna nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021. Aby wziąć w nim udział należy założyć konto i zarejestrować wniosek o przyznanie stypendium na stronie: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/ w terminie od 2 do 9 września 2020 roku.

Angelina Staszewska, uczennica klasy I c w roku szkolnym 2019/2020 realizowała projekt Mazowieckiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka. Angelina wykonała prezentację „Wpływ rozwoju informatyki na zdrowie człowieka”.

Aleksandra Budziszewska, uczennica klasy IB1, w roku szkolnym 2019/2020 realizowała projekt Mazowieckiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka. Ola wykonała prezentację „Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama”

 

Prezentacja „Mechanika ciał w Układzie Słonecznym”, wykonana przez Zuzannę Sikorę z klasy 1Bp w ramach realizacji projektu Mazowieckiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja  w człowieka.

Mechanika ciał w Układzie Słonecznym:


Kierunki kształcenia

Kierunki kształcenia w III LO

Zobacz więcej

XX-lecie

Uroczystość XX-lecia III LO

Zobacz więcej

Konkurs ReMy

"Marsjanusze" z III LO najlepszym zespołem badaczy Marsa w Polsce!!!

Zobacz więcej

Szkoła Promocji Zdrowia

Program realizowany przez III LO przy Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Ostrołęce

Zobacz więcej