W piątek 22 marca 2019 roku młodzież biorąca udział w projekcie Erasmus+, po raz kolejny udała się do Domu Seniora. Tematem wspólnego spotkania były pasje i zainteresowania. Uczniowie naszej szkoły opowiedzieli Seniorom o swoich zainteresowaniach, które realizują w czasie wolnym od zajęć szkolnych. Weronika Czajka, uczennica klasy IIIF, mówiła o swojej wielkiej pasji, jaką jest karate oraz gra na gitarze w zespole muzycznym.

Przybliżyła zgromadzonym jak wyglądają treningi, zawody oraz zaprezentowała osiągnięcia jakie do tej pory udało jej się zdobyć. Alicja Zembrzucka i Dominika Kozłowska z klasy IIIa opowiadały o swoim zainteresowaniu tańcem nowoczesnym, natomiast Ada Dębek z klasy ID zaciekawiła wszystkich swoim hobby, którym jest tworzenie filmów i fotografia. Seniorzy również podzielili się z młodzieżą swoimi pasjami, których mają naprawdę wiele. Recytowali własne wiersze, śpiewali piosenki, zaprezentowali własnoręcznie wykonane piękne prace. Wspominali także o swoich pasjach z lat młodości: tańcu, śpiewie oraz zainteresowaniach sportowych. Wszyscy z wielkim zaciekawieniem słuchali interesujących opowieści. Dzięki spotkaniu uczestnicy projektu mogli jeszcze lepiej się poznać, a może nawet zainspirować do znalezienia nowej pasji.

(zdjęcia w galerii)