W piątek, 30.09.2022 roku w Ostrołęce, odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maja Budna, Maja Kulesza- kl.1 C2, Maja Wołosz- kl. 1D w kategorii Kobiet oraz Jakub Kośnik Szymon Sala, Seweryn Sypiański- kl. 1D, Maciej Cichowski- kl. F w kategorii Mężczyzn wywalczyła awans na zawody między powiatowe. Kolejny etap rywalizacji w Indywidualnych Biegach Przełajowych odbył się 7.10.2022 roku.

Reprezentacja naszej szkoły: Maja Budna, kl.1 C2, Maja Wołosz-kl. 1D oraz Jakub Kośnik, Szymon Sala, Seweryn Sypiański-kl. 1D, Maciej Cichowski-kl. F. Dwóch naszych uczniów: Szymon Sala i Seweryn Sypiański wywalczyli awans na Mistrzostwa Mazowsza, które odbędą się już wiosną. Gratulujemy sukcesu i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Opiekunem młodzieży był p. Mariusz Mierzejewski