W dniu 13.09.2022 odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Cieszymy się, że szeregi zostały zasilone przez nowych uczniów, głównie klas pierwszych. Podczas zebrania omówiliśmy plan pracy na rok szkolny, członkowie SU zostali przydzieleni do poszczególnych sekcji. Podziękowaliśmy również Aleksandrze Korczak za pełnienie obowiązków gospodarza szkoły oraz pracę na rzecz całej społeczności uczniowskiej. Stery gospodarza liceum przejmuje Milena Brzózy zaś jej zastępcami zostali: Ola Tyborowska oraz Mikołaj Mieszkowski. Gratulujemy!

Gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do Samorządu to serdecznie zapraszamy, każdy pomysł i para rąk do pracy mile widziane.

U progu nowego roku szkolnego dyrekcji, wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy twórczej energii zarówno w pracy pedagogicznej, jak i uczniowskiej. Niech nowy rok szkolny przyniesie same sukcesy naukowe i wychowawcze.