W dniach 25-27 maja 2022r. uczniowie z klasy II B i II D wzięli udział w wycieczce krajoznawczo-turystycznej na Mazury. Głównym punktem wyprawy był spływ kajakowy malowniczą rzeką Krutynią, który wprawił uczestników w doskonały nastrój i dostarczył wspaniałych wrażeń. Uczniowie uczestniczyli również w lekcji oraz w warsztatach w muzeum K.I. Gałczyńskiego w Pranie oraz spędzili miłe chwile na spacerach w otoczeniu pięknej mazurskiej przyrody.

Wyjazd był doskonałą okazją do integracji i umocnienia przyjacielskich więzi, a wspomnienia z wycieczki na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich, którzy wzięli w niej udział. Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowały: p. Dorota Drężek, p. Małgorzata Tomaszewska-Podolak, p. Dorota Pierzchała, p. Beata Michalak.