Z wielką radością i dumą informujemy, że uczniowie naszego liceum zwyciężyli aż w dwóch konkursach językowych. Obydwa konkursy sprawdzały wiedzę w zakresie leksyki, gramatyki jaki i wiedzy o krajach anglojęzycznych. Pierwszy z nich, który odbył się 09.03.22 był to konkurs Galilleo 2022 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs okazał się zwycięski dla poszczególnych uczniów, którzy zdobyli tytuły laureatów:

 

 

Klasy pierwsze - Natalia Bastek, Aleksandra Rybaczyk

Klasy drugie - Kacper Gołębiewski, Szymon Prusaczyk, Mikołaj Kaliszewski , który otrzymał najwyższy wynik w szkole  oraz nagrodę.

Klasy trzecie – Dominika Dąbrowska, Alicja Głażewska

Wyżej wymienieni uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego – pana Macieja Freja, pani Anny Gawrych, pani Elizy Tyszki i pani Aleksandry Żebrowskiej

 

Kolejny konkurs to „English Master” II edycja odbywający się online w dwóch etapach szkolnym 08.04.22 i mazowieckim22.04.22.  Konkurs organizowany był  przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku .Oto wyniki:

I MIEJSCE (2 osoby  Ex aequo) Bartosz Leszka IIIB i Mateusz Wilczewski IIIB (uczniowie pani Doroty Śledzińskiej)

II MIEJSCE (2 osoby  Ex aequo) Filip Sięda IIIB(uczeń pani Doroty Śledzińskiej)   Michał Kaczyński IIIB1 (uczeń pani Magdaleny Stolarkiewicz)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursach i gratulujemy zwycięzcom.