15 grudnia 2021 roku już po raz kolejny w naszej szkole odbyła się „Loteria świąteczna”.  Na uczestników czekało wiele atrakcji: możliwość zakupienia ciast,  losów i wygrania atrakcyjnych nagród. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży, grono pedagogiczne również z chęcią wzięło udział w licytacji przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Dochód  został przeznaczony dla uczniów naszego liceum, którzy potrzebują finansowego wsparcia.

Dziękujemy Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji, wolontariuszom oraz całej społeczności uczniowskiej za włączenie się w akcję.

Podziękowania należą się także sponsorom. W tym roku swoje wsparcie zaoferowali nam:

• Pizzeria "Da Grasso"
  • Restauracja "Nikko Sushi"
  • Restauracja BB Loft
  • Piekarnia i Cukiernia Romanowscy