Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną „Mamy Niepodległą”, której organizatorem jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Jej celem jest utrwalanie i wzmacnianie w świadomości społecznej daty 11 listopada jako dnia obchodów święta narodowego, promocja nowoczesnego patriotyzmu oraz zachęcenie do radosnego świętowania. Akcja skierowana jest do wszystkich bez względu na wiek, poglądy czy zainteresowania i polega na wysłaniu okolicznościowych życzeń do bliskich i znajomych z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

 

Mamy nadzieję, że pocztówki wysłane przez naszych uczniów sprawią radość oraz wywołają uśmiech na twarzach odbiorców.

Razem świętujmy - Mamy Niepodległą!

Więcej informacji: Muzeum Piłsudski

Szkolni koordynatorzy akcji p. D. Drężek, p. M. Świderska