Dnia 08.06.2021 w naszej szkole zorganizowany został online konkurs wiedzy „Nie dla narkotyków i dopalaczy”. Jego celem było zwrócenie uwagi młodzieży na groźne skutki zażywania narkotyków i dopalaczy dla zdrowia i życia człowieka oraz promowanie zdrowego stylu życia. Uczniowie rozwiązali test składający się z 41 pytań, w którym musieli wykazać się szeroką wiedzą odnośnie szkodliwości substancji psychoaktywnych. Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce Maria Mikas kl. I C, II miejsce Adam Frankowski kl. I B, III miejsce Aleksandra Tyborowska kl. I D, Piotr Gawek I F, Oliwia Dudziec kl. I C. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć. Organizatorzy p. Dorota Drężek, p. Justyna Konopka.