Komitet Główny Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w Warszawie ogłosił wyniki etapu okręgowego, w którym brały udział uczennice pani Ewy Niewiarowskiej: Natalia Gronet z klasy IIDp oraz Alicja Pierzchała i Aleksandra Tyborowska, uczennice klasy ID. Natalia Gronet została jednym z siedmiu laureatów województwa mazowieckiego, tym samym zapewniając sobie kwalifikację do kolejnego etapu - centralnego. W eliminacjach ogólnopolskich, które odbyły się 5 czerwca 2021r. zdobyła tytuł finalisty XXXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Nagrodą jest indeks na jeden spośród ponad 60 prestiżowych kierunków Uniwersytetów w Polsce, a także 100% z matury z biologii przy rekrutacji na Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!