Miło nam poinformować, że w konkursie English Master I miejsce zajął Mikołaj Kaliszewski (klasa 1B) z III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Ostrołęce - uczeń pani Elizy Tyszki. Konkurs zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku został przeprowadzony w dwóch etapach: szkolnym i mazowieckim. Etap szkolny okazał się zwycięski dla następujących uczniów naszej szkoły: Mikołaja Kaliszewskiego, Kacpra Gołębiewskiego i Jakuba Mierzejewskiego z klasy IB (uczniowie pani Elizy Tyszki) oraz dla uczennic pani Anny Gawrych z klasy IIGG: Martyny Okońskiej i Marty Załęskiej.10 czerwca br. odbył się natomiast etap mazowiecki konkursu English Master, podczas którego sprawdzana była nie tylko znajomość języka angielskiego, ale również wiedza o krajach anglojęzycznych. Na tym właśnie etapie po główną nagrodę sięgnął Mikołaj Kaliszewski!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, a w szczególności Mikołajowi!