Miło nam poinformować, że tegoroczna maturzystka Karolina Pianka z klasy IIID, uczennica pani Ewy Gąski, znalazła się w gronie laureatów Międzynarodowego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "Twórcza Polska i Polonia”. Jej utwory pt. "Na wymiar”, "Manifest natury” i "Postludzie” zdobyły uznanie wśród nagrodzonych tekstów poetyckich. Jesteśmy ogromnie dumni z naszej utalentowanej absolwentki, która podczas nauki w liceum rozwinęła swój warsztat poetycki, czego najlepszym przykładem były wcześniejsze sukcesy Karoliny.

W 2019 roku została laureatką Ostrołęckiego Konkursu Poetyckiego "Pierwszy krok w poezję”, a w ubiegłym roku 2020  laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Gniewińskie Pióro”. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy do zapoznania się  z nagrodzonymi utworami, które zostaną opublikowane na stronie szkolnej gazetki "Lit3ratus”.