W imieniu Pana Karola Karpińskiego, absolwenta naszego liceum, który w tym roku szkolnym gościł w murach naszej szkoły z bardzo ciekawym wykładem chcielibyśmy przekazać zaproszenie jakie wystosował tym razem dla nas i zachęcić Was do udziału w szkoleniu. Poniżej treść zaproszenia:

 

 

 

Tym razem ja Was chciałem na coś zaprosić :)

Internet jest ważną częścią życia, warto więc wiedzieć, jak z niego bezpiecznie korzystać. Dlatego zapraszamy młodzież powyżej 13. roku życia na darmowe szkolenie organizowane przez Facebooka, podczas którego uczniowie i ich nauczyciele dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po sieci.

Spotkanie w formie webinaru potrwa ok. 45 minut i będzie dostępne stronie Przestrzeń from Facebook (https://www.facebook.com/PrzestrzenFb/), a jego premierę zaplanowano na czwartek, 21 maja, o godz. 14.30. Więcej informacji o tym jak dołączyć do spotkania, jest dostępne na stronie wydarzenia: https://bit.ly/BezpieczeństwoOnlineNoRaczej

Podczas szkolenia eksperci z Facebooka poruszą wiele istotnych dla bezpieczeństwa w sieci tematów takich jak: niebezpieczeństwa jakie mogą spotkać młodych użytkowników w Internecie; jak radzić sobie z hejtem i jak reagować w przypadku doświadczania internetowej przemocy ze strony rówieśników.

 

Zespół Przestrzeni from Facebook

Karol Karpiński | Client Solutions Manager

Facebook | Instagram

Rondo ONZ 1, Warsaw, 00-124, Poland