Ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu „Alfik Matematyczny”, który jest organizowany w ramach programu edukacyjnego „Łowimy talenty”, będącego formą wsparcia szkół w zakresie rozwijania uzdolnień młodzieży. Najwyższy wynik procentowy (82,14%) w naszym liceum i dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymał Jakub Holak z klasy IB1-nauczyciel p. Aneta Żebrowska. W tegorocznej edycji, w kategorii klas drugich, najlepiej wypadli uczniowie: Andrzej Romejko-IIB1 (79,91%), Filip Gołaś-IIB (79,46%), Katarzyna Złotkowska-IIB1 (79,02%). Każdy z nich otrzymał dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie.  Nauczyciele wyróżnionych uczniów to p. Małgorzata Tomaszewska-Podolak i p. Janusz Niemira. Gratulujemy!