Dnia 13 grudnia uczennice naszej szkoły: Karolina Kośnik, Julia Łada, Karolina Dobkowska i Zuzia Pierzchała pod opieką p. Doroty Drężek udały się do schroniska Canis w Kruszewie, aby przekazać dary jakie udało się zebrać podczas listopadowej zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt. Do akcji włączyła się cała społeczność szkolna, czego efektem była imponująca ilość zebranej karmy, ciepłych posłań oraz akcesoriów.

Dziękujemy wszystkim, którym los zwierząt nie jest obojętny i którzy zechcieli wesprzeć czworonożnych przyjaciół. W sposób szczególny dziękujemy firmie Kurp Taxi, która zapewniła nam bezpłatny transport zebranych produktów do schroniska. Akcja przyniosła nam wiele satysfakcji, cieszymy się, że dołożyliśmy cegiełkę, która pomoże zwierzętom w przetrwaniu zimy, dlatego na pewno jeszcze ją powtórzymy. #RazemNaŚwięta.

Koordynatorzy akcji. p. D. Drężek, p. E. Niewiarowska. p. M. Pszczółkowska, p. M. Świderska