Dnia 6 grudnia 2019 roku już po raz jedenasty w naszej szkole odbyła się „Loteria Mikołajkowa”. Na uczestników czekało wiele atrakcji: możliwość zakupienia ciast, losów i wygrania atrakcyjnych nagród. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży, grono pedagogiczne również z chęcią wzięło udział w licytacji przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Dochód z "Loterii mikołajkowej" został przeznaczony dla uczniów naszego Liceum, którzy potrzebują finansowego wsparcia.


Dziękujemy Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji oraz całej społeczności uczniowskiej za włączenie się w akcję.

Podziękowania należą się także sponsorom. W tym roku swoje wsparcie zaoferowali nam:
- Restauracja "Warszawska 34"
- Restauracja "Bento ベント"
- Pizzeria "Da Grasso"
- Restauracja "Frangos Pizza i Burger House"
- Restauracja "Nikko Sushi"
- Kręgielnia "ŁUBUDU Bowling & Good Time"
- Salon fryzjerski "Miko"
- Salon fryzjerski "U Rafała"
- Salon piękności "Nails Studio"

 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami