Dnia 20 listopada 2019 roku uczniowie naszego liceum wzięli udział w międzyszkolnym konkursie pn. „RKO- Ratuj Każdą Osobę!” zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego Ustawicznego w Ostrołęce. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań dotyczących udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wykonanie zadań praktycznych. Miło nam poinformować, że Krzysztof Brzózy z klasy I Cp zajął II miejsce, a Sandra Kowalczyk z klasy I Dg III miejsce.

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą teoretyczną, a przede wszystkim znakomitymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowie p. Marek Kulczyk, p. Dorota Drężek.